KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14818122
nr 1481 8122
Frans Gard
(1892-1978), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, Tallar. Olja på duk, 63x100 cm, yttermått inklusive ram: 84x120 cm
Frans Gard, född 1892 i Görlunda, Närke, död 1978, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 20:50:59
100 kr
150 kr
200 kr
Frans Gard
Läs mer om Frans Gard